UWAGA RODZICE! REKRUTACJA!

UWAGA RODZICE!!!

Od dnia 01. 03. 2021 r. do dnia 31. 03. 2021r.  wydawane będą karty zgłoszeń dziecka do Niepublicznego Przedszkola

,,Pod Muchomorkiem” w Babimoście na rok szkolny 2021/2022.

Zapewniamy miejsca dla dzieci od 3 do 6 lat.

 Dzieci , które mają 2 lata i 6 miesięcy mogą być przyjęte gdy liczba dzieci 3- letnich jest niepełna.

Prosimy wszystkich zainteresowanych rodziców o pobieranie kart w przedszkolu i składanie wypełnionych kart

do dnia 10. 04. 2021r.

                                                                Dyrektor Pedagogiczny   Tamara Modrzyk

Karta zgłoszenia 2021/2022 (kliknij aby otworzyć)

2021 umowa o sprawowanie opieki (kliknij aby otworzyć)

PROCEDURA REKRUTACJI DZIECI DO NIEPUBLICZNEGO (kliknij aby otworzyć)

OFERTA ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW

Firma fotograficzna Pro-Art Foto, z którą nasza placówka współpracuje od lat, przygotowała dla Państwa bezpieczną ofertę świątecznych prezentów. Szczegóły w linku poniżej:

https://eproart.pl/babimost-pod-muchomorkiem

Serdecznie polecamy tę formę, bo bez robienia normalnej sesji zdjęciowej, mogą sobie Państwo stworzyć własny kalendarz, zdjęcie na płótnie z wizerunkiem swojej rodziny lub wiele innych ciekawych produktów

Dyrekcja Przedszkola

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z sytuacją epidemiczną i obowiązującymi nas obostrzeniami nie odbędzie się spotkanie organizacyjne. Pragniemy przekazać Państwu niezbędne informacje dotyczące organizacji i funkcjonowania przedszkola.

  1. Podczas pierwszego przyprowadzenia dziecka prosimy o podpisanie oświadczenia rodzica, tekst w załączniku nr 1. Można wydrukować i przynieść podpisane. Pozostałe osoby podpiszą druk na miejscu.
  2. W dniu 1 września otrzymają państwo umowę, którą należy wypełnić, podpisać i zwrócić do przedszkola do dnia 04.09.2020
  3. W obecnie obowiązujących umowach nastąpiły zmiany odnośnie opłat za pobyt dziecka w przedszkolu. Informacja odnośnie płatności w załączniku nr 2. Oprócz tego we wrześniu należy ubezpieczyć dziecko. Nasze ubezpieczenie wynosi 23 zł (załącznik nr 3), a jeśli dziecko jest ubezpieczone to można dostarczyć do przedszkola skserowaną polisę od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  4. Zostały również zamówione karty pracy dla dzieci. O kosztach powiadomimy po otrzymaniu zestawów. Koszty będą zróżnicowane w zależności od wieku dziecka.

Poniżej załączniki:

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

OGŁOSZENIE!

W związku z możliwością powrotu dzieci do przedszkola od dnia 06.05.2020 roku (środa) prosimy o zapoznanie się rodziców z umieszczoną dokumentacją na stronie  internetowej przedszkola dotyczącą kryterium i procedur  klasyfikacji dzieci do uczęszczania na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze od dnia 06.05.2020.

Czytaj Dalej „OGŁOSZENIE!”